Dziś godzina rozmiar tekstu: - A + Mapa Strony  |  Kontakt

ue-btn1
GODOW banerek www1

gminazenergia

Turystyczny Portal Mapowy

Turystyczny Portal Mapowy

nasi-lokalni-tworcy

mieszkancy50

poprzednim miesiącu maj 2018 następnym miesiącu
P W Ś C Pt S N
week 18 1 2 3 4 5 6
week 19 7 8 9 10 11 12 13
week 20 14 15 16 17 18 19 20
week 21 21 22 23 24 25 26 27
week 22 28 29 30 31

Informacja o języku migowym w Urzędzie Gminy Godów

Zobacz więcej >>

Statystyki:
Odwiedziny dziś:268
Odwiedziny wczoraj:470
W ostatnim tygodniu:738
W ostatnim miesiącu:7789
Wszystkich odwiedzin:647400
najnowsze wydarzenia:
 • slider
  Wydarzenia w Godowie

  Kwiecień i maj z gminą Godów

 • slider
  NABÓR WNIOSKÓW PONE 2018
 • slider
  Ogłoszenie o naborze - ” Gminy z dobrą energią" - wymiana urządzeń grzewczych w budynkach mieszkalnych na terenie Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego

  Nabór: od 30.04.do 30.05.2018

 • slider
  "Otwarcie boiska - Pogranicze na sportowo"

  26 maja 2018, godz. 16:00

 • slider
  Przypomnienie o konieczności wymiany dowodów osobistych
 • slider
  Badanie stopnia satysfakcji klientów oraz postaw etycznych pracowników samorządowych w Urzędzie Gminy Godów
 • slider
 • slider
  Uwaga Przedsiębiorco!

  Wpisy do CEIDG są BEZPŁATNE

 • slider
  Bezpłatne porady prawne
 • slider
  Bezpłatne porady prawne
 • slider
  Posterunek Policji w Gołkowicach - kontakt
 • slider
  Zagrożenia związane ze scalaniem gruntów
 • slider
  Mapa zagrożeń dla województwa śląskiego

Bieg przyjacielski w Krostoszowicach

Czytaj więcej: Bieg przyjacielski w KrostoszowicachW niedzielę 25 marca 2018 r. na obiekcie kompleksu sportowego Orlik w Krostoszowicach zebrało się ponad 50 amatorów biegania i maszerowania, by na sportowo uczcić pojawienie się wiosny. Trasę 5 km biegnącą przez tzw. krostoszowicką bergę każdy z uczestników pokonał w tempie rekreacyjnym jak przystało na bieg towarzyski. Organizatorem pierwszego w tym roku spotkania była grupa biegowo-kijkowa InterAktywni działająca przy Klubie Sportowym Inter Krostoszowice.

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział, za wspaniałą atmosferę i zapraszamy na kolejne biegi. Wszystkich zainteresowanych rekreacyjnym bieganiem lub maszerowaniem z kijkami zachęcamy do odwiedzania profilu www.facebook.com/KSInter Krososzowice.

 

Zdjęcie

Galeria

 

Autor:

Adriana Piwońska

Ogłoszenie

Czytaj więcej: OgłoszenieGminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Godowie poszukuje pilnie osób chętnych do wykonywania usług opiekuńczych na terenie sołectwa Krostoszowice.

Forma zatrudnienia: umowa-zlecenie. Wynagrodzenie: 13,70 zł. brutto za godzinę.

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z GOPS - tel.32 4727733, 32 4767011 w. 21 lub 27, bądź osobiście od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 15.00.

 

Ogłoszenie

Informacja Dyrektora Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 2 w Jastrzębiu - Zdroju

Czytaj więcej: Informacja Dyrektora Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 2 w Jastrzębiu - ZdrojuDyrektor Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 2 w Jastrzębiu - Zdroju informuje, że w związku z brakiem możliwości udzielania świadczeń zdrowotnych działalność lecznicza Oddziału Pediatrycznego Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 2 w Jastrzębiu - Zdroju zostaje zawieszona na okres od 01.04.2018 r. do 30.06.2018 r.

 

Skan pisma dostępny jest tutaj

Karta Dużej Rodziny

Czytaj więcej: Karta Dużej RodzinyMinisterstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej informuje, że z dniem 1 stycznia 2018 r. Karta Dużej Rodziny uzyskała nową formę dokumentu elektronicznego. Jest to e-dokument umożliwiający członkom rodzin wielodzietnych korzystanie z przysługujących im uprawnień, w tym zniżek ustawowych.

 

Wiecej informacji można uzyskać na stronie internetowej Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej: https://www.mpips.gov.pl/wsparcie-dla-rodzin-z-dziecmi/karta-duzej-rodziny

oraz http://empatia.mpips.gov.pl/web/piu/dla-swiadczeniobiorcow/rodzina/karta


Spotkanie informacyjne dot.projektu „Łączymy z energią” – montaż instalacji OZE dla budynków mieszkalnych na terenie Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego

Czytaj więcej: Spotkanie informacyjne dot.projektu „Łączymy z energią” – montaż instalacji OZE dla budynków...W dniu 3 kwietnia br. o godzinie 17.00 w  Ośrodku Kultury w Gołkowicach  odbędzie się  spotkanie informacyjne dotyczące projektu „Łączymy z energią” – montaż instalacji OZE dla budynków mieszkalnych na terenie Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego realizowany w ramach Osi Priorytetowej 4. Efektywność energetyczna, odnawialne źródła energii i gospodarka niskoemisyjna Działanie 4.1 Odnawialne źródła energii Poddziałanie 4.1.3 Odnawialne źródła energii – konkurs. (projekt zakładający instalacje fotowoltaiczne, pompy ciepła oraz kotły na biomasę).
Podczas spotkania informacyjnego odpowiedzi w kwestiach zaproponowanych technologii udzielą eksperci techniczni.

Wielkanocna Dziesiątka

Czytaj więcej: Wielkanocna DziesiątkaStowarzyszenie Biegów Górskich z Jastrzębia- Zdroju, Gmina Godów oraz Sklep Sportowy Monsun Wodzisław Śląski zapraszają na zawody biegowe Wielkanocna Dziesiątka w Krostoszowicach.

 

Wielkanocna Dziesiątka to bieg przełajowy, w którym mieszkańcy Gminy Godów w kategorii kobiet i mężczyzn będą rywalizowali o Puchar Wójta na dystansie 10km. Kto nie czuje się na siłach będzie mógł wystartować w biegu lub marszu rekreacyjnym nordic walking na 5km, a dzieci z klas I-IV będą mieli do pokonania 600m.

 

Każdy z zawodników po ukończeniu biegu lub marszu otrzyma pamiątkowy odlewany medal. Dla najlepszych w poszczególnych kategoriach wiekowych organizatorzy przygotowali wyjątkowe statuetki zrobione specjalnie na ten bieg.

 

Kto nie zdąży zgłosić się poprzez stronę internetową do 31 marca, będzie mógł uczynić to jeszcze w dniu zawodów od godz. 9.00 - 11.30 na obiekcie Orlik w Krostoszowicach. Regulamin i zgłoszenia na stronie internetowej http://gorskiebieganie.pl/bieg/wielkanocna-dziesiatka/

 

Wielkanocna Dziesiątka organizowana jest przez Stowarzyszenie Biegów Górskich w ramach projektu: „Sport i rekreacja integracją mieszkańców w strefie transgranicznej”.

 

Plakat

Akcja szczepienia lisów

Czytaj więcej: Akcja szczepienia lisówWójt Gminy Godów zamieszcza do publicznej wiadomości informację Śląskiego Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii dotyczącą akcji szczepienia lisów na terenie województwa śląskiego.
Treść pisma znajduje się tutaj

„Doradcy Podatkowi Niepełnosprawnym"

Czytaj więcej: „Doradcy Podatkowi NiepełnosprawnymOd 20 marca do 26 kwietnia 2018 r. we wtorki i czwartki w godzinach od 9.00 do 15.00 Doradcy Podatkowi ze Śląskiego Oddziału Krajowej Izby Doradców Podatkowych będą prowadzili bezpłatne konsultacje z zakresu ulg i uprawnień podatkowych przysługujących osobom niepełnosprawnym i ich rodzinom.

czytaj więcej

zmień wygląd:

logo-rodo
logo-jakosc-powietrza

Kontakt z Urzędem


Urząd Gminy Godów
ul. 1 Maja 53
44-340 Godów

tel.: +48 32/ 476 50 65
tel./fax: +48 32/ 476 51 00
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

Godziny urzędowania:
Pn: 7:00 – 17:00
Wt – Cz: 7:00 – 15:00
Pt 7:00 - 13:00

obywatel.gov.pl
Posterunek Policji
Planowane imprezy Relacje z imprez
Powrót do poprzedniej strony Powrót do góry strony Powrót do strony głównej transparent