Dziś godzina rozmiar tekstu: - A + Mapa Strony  |  Kontakt

ue-btn1
GODOW banerek www1

gminazenergia

Turystyczny Portal Mapowy

Turystyczny Portal Mapowy

nasi-lokalni-tworcy

mieszkancy50

poprzednim miesiącu listopad 2017 następnym miesiącu
P W Ś C Pt S N
week 44 1 2 3 4 5
week 45 6 7 8 9 10 11 12
week 46 13 14 15 16 17 18 19
week 47 20 21 22 23 24 25 26
week 48 27 28 29 30

Informacja o języku migowym w Urzędzie Gminy Godów

Zobacz więcej >>

Statystyki:
Odwiedziny dziś:249
Odwiedziny wczoraj:365
W ostatnim tygodniu:2540
W ostatnim miesiącu:6864
Wszystkich odwiedzin:575231

XXXV Sesja Rady Gminy

44

04 września 2017 r. w Ośrodku Kultury w Godowie odbyła się XXXV Sesja Rady Gminy Godów.


Na sesji ślubowanie złożyli nauczyciele, którzy w roku szkolnym 2016/2017 zdobyli awans na nauczycieli mianowanych: Justyna Wasińska - nauczyciel matematyki i zajęć komputerowych w Zespole Szkół w Gołkowicach,  Daria Zdrojewska-Kuc - nauczyciel języka niemieckiego w Zespole Szkół w Skrzyszowie, Mateusz Woźnica -nauczyciel wychowania fizycznego w Zespole Szkół w Skrzyszowie, Mirella Błatoń - Markowska - nauczyciel języka polskiego i bibliotekarz w Zespole Szkół w Skrzyszowie.

Po ślubowaniu nauczyciele otrzymali z rąk Pana Wójta Mariusza Adamczyka akty nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego. Składając gratulacje nowo mianowanym nauczycielom Wójt Gminy życzył satysfakcji z osiągnięć w pracy zawodowej, a także wytrwałości w kontynuacji podejmowanych wyzwań oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

Na  zaproszenie Wójta Gminy Godów i Przewodniczącego Rady Gminy Godów w sesji udział wzięli również uczniowie, którzy otrzymali stypendium Wójta Gminy Godów za wysokie osiągnięcia w różnego rodzaju konkursach. Ogółem wyróżniono 36 uczniów:

1.  Michał Krzyżok - Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii;
2.  Laura Zając - III miejsce w kraju i tytuł laureata w ogólnopolskim konkursie Galileo z matematyki;
3.  Paweł Wawrzyczny - III miejsce w XVIII Powiatowym Konkursie Recytatorskim pod hasłem "Już taki jestem";
4.  Sara Matusik - I miejsce w Konkursie Grafiki Komputerowej Reklamowa Szkoła 2017;
5.  Hanna Grabiec - II miejsce w Konkursie Grafiki Komputerowej Reklamowa Szkoła 2017;
6.  Zofia Mencewicz - II miejsce w etapie rejonowym XVI Wojewódzkiego Konkursu Biblijnego;
7.  Alicja Rupińska - II miejsce w Powiatowym Konkursie Ortograficznym "Bezbłędny Gimnazjalista";
8.  Dorota Smolorz - II miejsce w kategorii szkoła podstawowa klasy IV - VI - solista w I Międzynarodowym Przeglądzie Pieśni i Piosenki Patriotycznej pod patronatem Senatora RP Adama Gawędy;
9. Paulina Herman - III miejsce w IV Powiatowym Konkursie Przyrodniczym dla szkół podstawowych;
10. Michał Płusa - I miejsce w Mistrzostwach Szkół Podstawowych w pływaniu o Puchar Prezydenta Miasta Wodzisławia Śląskiego;
11. Tomasz Posanow - III miejsce w XIV Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego w kategorii klas piątych szkół podstawowych;
12. Zuzanna Głowacka - III miejsce w kategorii szkoła podstawowa klasy IV - VI - solista w I Międzynarodowym Przeglądzie Pieśni i Piosenki Patriotycznej pod patronatem Senatora RP Adama Gawędy;
13. Klaudia Tomala - I miejsce w kategorii soliści IV - VI w Powiatowym Festiwalu Piosenki Anglojęzycznej SING ALONG;
14. Błażej Władarz - II miejsce w kategorii soliści IV - VI w Powiatowym Festiwalu Piosenki Anglojęzycznej SING ALONG;
15. Paulina Baranek - III miejsce w XXII Konkursie Wiedzy Biblijnej dla szkół podstawowych w roku szkolnym 2016/2017;
16. Kacper Grzonka - I miejsce w II Kategorii w Festiwalu Ivana Ballu 2017, III miejsce w XX Małopolskim Konkursie Pianistycznym im. I. J. Paderewskiego o zasięgu ogólnopolskim;
17. Mateusz Mitko - III miejsce w Powiatowym Konkursie Artystycznym Yellow Submarine;
18. Oskar Brachmański - II miejsce w Powiatowym Konkursie Plastyczno-Językowym "Create Your English World II";
19. Wojciech Szyroki - III miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym Yellow Submarine;
20. Jakub Gurgul - III miejsce w kategorii kumite wkf młodzicy w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Karate Kyokushin, III miejsce w kategorii kumite młodzicy - 40 kg w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Karate Kyokushin, III miejsce w konkurencji Kumite semi kontakt kadetów, kat. -35 kg VII Międzynarodowego Turnieju o Puchar Solny Karate Youkushin;
21. Zuzanna Blutko - I miejsce w konkurencji 60 m kat. Dzieci w Mityngu Lekkoatletycznym "Otwarcia Sezonu" w Chorzowie;
22. Nikola Pająk - I miejsce w Wojewódzkim Konkursie na lapbook "Matematyczny niezbędnik ucznia szkoły podstawowej", II miejsce w drugiej edycji Międzyszkolnego Konkursu Czytelniczo-Literackiego dla uczniów szkół województwa śląskiego Z Rickiem Riordanem w krainie bogów i faraonów Lego ergo Sum 2, III miejsce w VII Wojewódzkim Konkursie "Wykreuj historię" w kategorii "Europa szlakiem Jana III Sobieskiego" przewodnik turystyczny, II miejsce w Powiatowym Konkursie Artystycznym Yellow Submarine;
23. Natan Dworok - Laureat Konkursu Przedmiotowego z Matematyki dla uczniów szkół podstawowych woj. śląskiego w roku szkolnym 2016/2017;
24. Marta Szczurek - I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym Wilkanocna Pisanka, II miejsce w VI Międzyregionalnym Konkursie Języka Angielskiego w kategorii uczniów klas czwartych szkół podstawowych, III miejsce w XIV Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego w kategorii klas czwartych szkół podstawowych;
25. Maciej Kopiec - I miejsce w Powiatowym Konkursie Matematycznym dla uczniów klas piątych, III miejsce w powiatowym Konkursie "Bzik matematyczny";
26. Konrad Kurasz - II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym na Wielkanocną Pisankę, I miejsce w Powiatowym Konkursie Czytelniczym "Czy znasz Magiczne Drzewo?";

Wyróżnienia

1. Paweł Maciejewski - I miejsce w konkursie wiedzy dla szkół gimnazjalnych Powiatowego Konkursu Historycznego "Armia Krajowa 1942-2017 - w 75. rocznicę powstania";
2. Jakub Heliosz - Finalista Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego Pionki 2016/2017, Finalista Regionalnego Maratonu Matematycznego Geos 2016/2017, Udział w finale XIII Wojewódzkiego Konkursu Przygoda z Matematyką Dla klas II Gimnazjum;
3. Gabriel Gomularz - I Finalista Regionalnego Maratonu Matematycznego Geos 2016/2017;
4. Marlena Czyż - Finalista Międzynarodowego Konkursu "Pangea", Bardzo dobry wynik w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny;
5. Eliza Okoń - Tytuł English Vocabulary Genius III;
6. Jakub Gąsior - Laureat IV Powiatowego Konkursu Historycznego dla uczniów Szkół Podstawowych;
7. Wiktoria Gruszka - Tytuł English Vocabulary Genius III, XI miejsce w XIV edycji Wojewódzkiego Konkursu Ortograficznego "Mistrz Ortografii Województwa Ślaskiego";
8. Rafał Kłosek - Laureat XXIX Olimpiady Filozoficznej;
9. Dariusz Czaja - wyróżnienie sportowe za osiągnięte wysokie wyniki w gminnych zawodach sportowych;
10. Wiktoria Jagieło - wyróżnienie sportowe za osiągnięte wysokie wyniki w gminnych zawodach sportowych.

Nagrodzeni uczniowie odebrali z rąk Wójta Gminy i Przewodniczącego Rady Gminy dyplomy, listy gratulacyjne i  nagrody.

Nagrodę za osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2016/2017 otrzymały Szkoła Podstawowa w Skrzyszowie i Gimnazjum w Gołkowicach.

Na zakończenie Wójt Gminy i Przewodniczący Rady Gminy skierowali podziękowania  wszystkim zaangażowanym za podjęcie trudu przy organizacji Dożynek Gminnych w Łaziskach.



Galeria



Opublikowano: środa, 06, wrzesień 2017 14:10
zmień wygląd:

logo-jakosc-powietrza

Kontakt z Urzędem


Urząd Gminy Godów
ul. 1 Maja 53
44-340 Godów

tel.: +48 32/ 476 50 65
tel./fax: +48 32/ 476 51 00
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

Godziny urzędowania:
Pn: 7:00 – 17:00
Wt – Cz: 7:00 – 15:00
Pt 7:00 - 13:00

obywatel.gov.pl
Planowane imprezy Relacje z imprez
Powrót do poprzedniej strony Powrót do góry strony Powrót do strony głównej transparent