Urząd Gminy Godów

godziny pracy urzędu:
Pn: 7:00 – 17:00 ; Wt – Cz: 7:00 – 15:00 ; Pt: 7:00 – 13:00
ul. 1 Maja 53
44-340 Godów
tel.:
+48 32 476 50 65
fax:
+48 32 476 51 00
Strona główna/Aktualności/Firma "Ewmiet" ze Skrzyszowa Powiatowym Liderem (..)

Firma "Ewmiet" ze Skrzyszowa Powiatowym Liderem Przedsiębiorczości

24 Maja 2022
Firma

Miło nam poinformować, że tegorocznym Powiatowym Liderem Przedsiębiorczości z Gminy Godów została firma "Ewmiet", prowadząca w Skrzyszowie Dom Seniora "Gwarek".

 

 

 

 

Gratulacje dla laureata

Tegoroczna, jubileuszowa XX Gala Powiatowego Lidera Przedsiębiorczości odbyła się 20 maja w sali konferencyjnej domu przyjęć Jordaszka. Firma "Ewmiet", prowadzona przez Mieczysława Gąsiora, została wytypowana do wyróżnienia przez Gminę Godów i była jedną z dziesięciu, które otrzymały w tym roku tytuł Powiatowego Lidera Przedsiębiorczości. Firma prowadzi Dom Seniora "Gwarek", który przeznaczony jest dla 63 pensjonariuszy. Zatrudnia 30 pracowników, głównie opiekunek.

Powiatowy Lider Przedsiębiorczości 2022 - firma

Wśród zaproszonych gości byli m.in. wójt Gminy Godów Mariusz Adamczyk oraz przewodniczący Rady Gminy w Godowie Antoni Tomas.

- Gratuluję właścicielowi firmy "Ewmiet" prężnie prowadzonej działalności i biznesowego wyczucia. Firma jest lokalnym pionierem w dziedzinie świadczenia usług opiekuńczych dla seniorów i odniosła na tym polu spory sukces - podkreśla Mariusz Adamczyk, wójt Gminy Godów.

 Jubileusz Cechu Rzemieślników i Innych Przedsiębiorców

Organizatorami tegorocznej gali byli Cech Rzemieślników i Innych Przedsiębiorców w Wodzisławiu Śląskim oraz Urząd Miasta w Wodzisławiu Śląskim. Okazja do świętowania była podwójna. W tym roku wodzisławski Cech Rzemieślników i Innych Przedsiębiorców obchodzi 65-lecie działalności.

- Wodzisławski Cech zrzesza 285 podmiotów gospodarczych. Promuje i wspiera przedsiębiorczość nie tylko w Wodzisławiu, ale w całym powiecie wodzisławskim. Również ważna jest jego działalność na polu edukacji zawodowej. Serdecznie gratuluję pięknego jubileuszu i dziękuję za zaangażowanie i za wartościową działalność - mówi wójt Mariusz Adamczyk. 

do góry