Urząd Gminy Godów

godziny pracy urzędu:
Pn: 7:00 – 17:00 ; Wt – Cz: 7:00 – 15:00 ; Pt: 7:00 – 13:00
ul. 1 Maja 53
44-340 Godów
tel.:
+48 32 476 50 65
fax:
+48 32 476 51 00
Strona główna/Aktualności/Informacja o spotkaniu on-line w sprawie linii kolejowej (..)

Informacja o spotkaniu on-line w sprawie linii kolejowej Ostrawa-Katowice

9 Lutego 2022
Informacja o spotkaniu on-line w sprawie linii kolejowej Ostrawa-Katowice

Na prośbę Zespołu ds. Konsultacji Społecznych Egis Poland Sp. z o.o., wykonawcy Studium Techniczno-Ekonomiczno-Środowiskowego linii kolejowej Katowice - granica państwa - Ostrawa, przekazujemy nowy termin spotkania informacyjnego w sprawie przebiegu linii. Odbędzie się ono w formie zdalnej przy udziale moderatora, przedstawicieli firmy Egis Poland Sp. z o.o. oraz Centralnego Portu Komunikacyjnego Sp. z o.o.

Jak wziąć udział w spotkaniu?

Spotkanie dla mieszkańców Gminy Godów odbędzie się 16.02.2022 o godz. 17:00 z możliwością zadawania pytań na żywo. Link do udziału w spotkaniu on-line.

Przebieg spotkania będzie można również śledzić na kanale Youtube, z możliwością zadawania pytań w formie czatu.

Informacyjny charakter spotkania

Egis Poland Sp. z o.o. zaznacza, że spotkanie online ma na celu zaprezentowanie wszystkich istotnych informacji związanych z planowaną linią kolejową. Nie zastępuje ono konsultacji społecznych, jest ich pierwszym etapem.

Jak złożyć ankietę z uwagami?

Więcej szczegółowych informacji można znaleźć na stronie Inwestora, czyli spółki Centralny Port Komunikacyjny sp. z o.o. w zakładce "dla mieszkańców" dedykowanej prowadzonym konsultacjom dla inwestycji kolejowych.

Egis Poland Sp. z o.o. informuje również, że w dalszym ciągu można zgłaszać uwagi oraz opinie za pośrednictwem ankiety, która znajduje się na stronie CPK oraz bezpośrednio pod podanym wyżej adresem.

 

 

do góry