Urząd Gminy Godów

godziny pracy urzędu:
Pn: 7:00 – 17:00 ; Wt – Cz: 7:00 – 15:00 ; Pt: 7:00 – 13:00
ul. 1 Maja 53
44-340 Godów
tel.:
+48 32 476 50 65
fax:
+48 32 476 51 00
Strona główna/Aktualności/Podziękowania dla ustępującej dyrektor ZSP w Godowie (..)

Podziękowania dla ustępującej dyrektor ZSP w Godowie Barbary Brzezińskiej

29 Sierpnia 2022
Podziękowania dla ustępującej dyrektor ZSP w Godowie Barbary Brzezińskiej

Podczas sesji Rady Gminy w Godowie, która odbyła się 25 sierpnia, władze gminy podziękowały ustępującej dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Godowie Barbarze Brzezińskiej za jej pracę.

 

 

 

Mała uroczystość miała miejsce na początku sesji. Barbara Brzezińska piastowała funkcję dyrektora Szkoły Podstawowej w Godowie od 1 września 2004 r., a od 1 września 2012 r. funkcję dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Godowie. W związku ze zbliżającym się wiekiem emerytalnym nie ubiegała się o kolejną kadencję dyrektora szkoły, której nadal pozostanie jednak nauczycielem.

- Serdecznie dziękujemy Pani za to, że wykonywała pani tę pracę z sercem, dziękujemy za włożony trud, zawsze miała Pani na celu dobro dziecka. Chcemy dziś życzyć Pani dużo zdrowia i dużo dobrych dni - powiedział Antoni Tomas, przewodniczący Rady Gminy w Godowie.

- Miała Pani dużo pracy z budową sali, budową przedszkola. Pamiętamy, że było z tymi inwestycjami bardzo dużo perypetii, ale dała sobie Pani ze wszystkim radę - podkreślił Mariusz Adamczyk, wójt Gminy Godów, który wspólnie z przewodniczącym Tomasem i obecnym na sesji posłem Grzegorzem Matusiakiem, wręczył kończącej kadencję dyrektor kwiaty i upominki.

Pożegnanie Barbary Brzezińskiej

Kończąca kadencję dyrektor ze wzruszeniem podziękowała radnym i wójtowi oraz sołtysowi Godowa Henrykowi Olejokowi za całą dotychczasową współpracę. - Dojeżdżałam tu spoza Godowa. Na początku musiałam się uczyć tej miejscowości, zwyczajów i życia, w którego meandry wprowadzał mnie Pan sołtys Henryk Olejok. Teraz już w pełni czuję się godowianką - podkreśliła Barbara Brzezińska. Zwróciła się również do radnych i wójta. - Bez Was, bez Waszego wsparcia nie byłoby tej szkoły na górce, bo sam człowiek nic by nie zrobił. Po prostu dziękuję bardzo - powiedziała.

Od 1 września nowym dyrektorem Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Godowie będzie Mirela Prochasek.

 

 

do góry