Urząd Gminy Godów

godziny pracy urzędu:
Pn: 7:00 – 17:00 ; Wt – Cz: 7:00 – 15:00 ; Pt: 7:00 – 13:00
ul. 1 Maja 53
44-340 Godów
tel.:
+48 32 476 50 65
fax:
+48 32 476 51 00
Strona główna/Aktualności/Przedsiębiorco - sprawdź, czy to dla Ciebie

Przedsiębiorco - sprawdź, czy to dla Ciebie

30 Kwietnia 2021
Przedsiębiorco - sprawdź, czy to dla Ciebie

Pandemia podzieliła przedsiębiorców. Jedni ciągle obawiają się jej skutków a inni przeżywają niespotykany rozkwit swoich biznesów.
Do której grupy zaliczasz siebie? Do której chcesz się zaliczać?
Jeśli chcesz dołączyć do grupy tych, którzy nauczyli się, jak świetnie sobie radzić w dobie światowego kryzysu i rozwijać siebie i swoją firmę w trakcie jego trwania - zapraszam Cię do uczestnictwa w Konferencji ForBS 3.

Być może obecnie napotykasz trudności. Nie wiesz co robić, obawiasz się przewagi konkurencji, boisz się zamknięcia swojego biznesu. Co postanowisz? Czekać, czy próbować dostosować się do nowej rzeczywistości? Nie wiem jak Ty, ale ja jestem zdeterminowany przetrwać ten kryzys. Nawet się przebranżowiłem. Zacząłem już działać i jestem gotowy Ci pomóc. Przecież sam byłem w miejscu, w którym Ty jesteś teraz. Poza tym na co dzień pomagam lokalnym przedsiębiorcom w rozwijaniu ich biznesów. Zbudowałem solidne zaplecze pozytywnych przykładów radzenia sobie w biznesie w czasach pandemii i ciągle poszukuję nowszych rozwiązań.

Co powiesz na możliwość uzyskania sprawdzonych rozwiązań w biznesie w czasach pandemii? Poznanie sposobów radzenia sobie z obecna sytuacją, uzyskaniem rzetelnej wiedzy co i jak robić, by nie popłynąć jak część firm?

Dzielą Cię od tego 3 proste kroki:

  1. Przyjdź na webinar i poznaj prelegentów
  2. Weź udział w konferencji i wybierz najlepsze pomysły
  3. Wprowadź w życie praktyczne porady i algorytmy działań

Już wkrótce dostaniesz możliwość uczestnictwa w wydarzeniu, które:

  • wyposaży Cię w praktyczną wiedzę, jak działać online - dowiesz się nie tylko jak przetrwać, ale dynamicznie się rozwinąć
  • pokaże Ci jak rozwijać swój marketingu online bez nakładów finansowych
  • umożliwi dostęp do bezpłatnych materiałów, promocji i doradztwa
  • zapewni roczny dostęp do nowych informacji i ich aktualizacji

A to wszystko w prezentacjach najskuteczniejszych praktyków w dziedzinach promocji, działalności w mediach i praktycznych rozwiązań dla Twojej firmy.

Możesz skorzystać i rozwinąć swój biznes lub stać z boku i ciągle czuć niepewność a w lusterku obserwować kierunkowskaz wyprzedzającej Cię konkurencji. Skorzystaj z szansy na wyjście ze stanu zagrożenia. To niebywała okazja dołączenia do firm pokroju Amazona, Tesli czy Netflixa i odnotowania silnego wzrostu w 2021 roku.
Szczegóły dostępne na stronie internetowej https://forbs.com.pl/forbs3/


Prezes Zarządu Izby Gospodarczej w Wodzisławiu Śląskim
Krzysztof Dybiec

do góry