Urząd Gminy Godów

godziny pracy urzędu:
Pn: 7:00 – 17:00 ; Wt – Cz: 7:00 – 15:00 ; Pt: 7:00 – 13:00
ul. 1 Maja 53
44-340 Godów
tel.:
+48 32 476 50 65
fax:
+48 32 476 51 00
Strona główna/Aktualności/Stop wandalom na muszli koncertowej

Stop wandalom na muszli koncertowej

30 Maja 2022
Stop wandalom na muszli koncertowej

Trwa renowacja muszli koncertowej w Godowie przy kompleksie sportowo-rekreacyjnym. Apelujemy do młodzieży, by uszanowała mienie, które należy do wszystkich mieszkańców. Przypominamy, że obiekt jest objęty całodobowym monitoringiem.

 

 

Nie niszczcie wspólnego mienia

Wkrótce na muszli koncertowej odbędzie się koncert zespołu Tabu i zespołów towarzyszących. Chcemy, by miejsce to jak najdłużej mogło służyć do organizacji takich i innych wydarzeń artystycznych i kulturalnych. Dlatego apelujemy do mieszkańców, zwłaszcza młodzieży, by nie niszczyli obiektu i nie bazgrali po jego elewacji.
W ostatnim czasie tego rodzaju akty wandalizmu uległy nasileniu. Wobec tego przypominamy, że obiekt objęty jest całodobowym monitoringiem. Przypominamy o zakazie pisania po muszli i niszczenia jej drewnianych i innych elementów.

Muszla objęta jest całodobowym monitoringiem

Apel do rodziców i wychowawców

Informujemy, że każdorazowy akt wandalizmu, wskutek którego zniszczone będzie mienie gminne, zostanie zgłoszony na policję, a sprawcy pociągnięci do odpowiedzialności.

Stop aktom wandalizmu

Apelujemy do rodziców i wychowawców, by uczulili młodzież na to, że pisanie i bazgranie po elewacjach jakichkolwiek obiektów czy budynków, to również niszczenie mienia i robić tego po prostu nie wolno.

do góry