W najbliższą sobotę święto straży pożarnej z Łazisk
28 Maja 2026
Już w najbliższą sobotę 30 maja zapraszamy do Łazisk na święto OSP Łaziska. Strażacy z Łazisk świętować będą 115-lecie istnienia swojej jednostki. Jubileusz zostanie połączony z oficjalnym oddaniem do użytku nowej części remizy oraz obiektu szkoleniowego.
Uroczystość rozpocznie się o godz. 14.00 zbiórką pod remizą, skąd strażacy i ich goście przejdą do kościoła pw. Wszystkich Świętych. Tam o godz. 14.30 rozpocznie się uroczysta msza święta w intencji strażaków. Po mszy o godz. 16.00 przy remizie odbędzie się uroczysty apel połączony z poświęceniem nowej części remizy strażackiej oraz obiektu szkoleniowego.
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych życiem OSP na uroczystość.
