Urząd Gminy Godów

godziny pracy urzędu:
Pn: 7:00 – 17:00 ; Wt – Cz: 7:00 – 15:00 ; Pt: 7:00 – 13:00
ul. 1 Maja 53
44-340 Godów
tel.:
+48 32 476 50 65
fax:
+48 32 476 51 00
Strona główna/Aktualności/Zagłosuj na projekt "Biegiem Po Zdrowie w Godowie" w (..)

Zagłosuj na projekt "Biegiem Po Zdrowie w Godowie" w Budżecie Obywatelskim Województwa Śląskiego

24 Sierpnia 2022
Zagłosuj na projekt

24 sierpnia ruszyło głosowanie na projekty dopuszczone do Budżetu Obywatelskiego Województwa Śląskiego. Wśród nich znalazł się projekt o wartości 47 500 zł na organizację serii zawodów biegowych w Krostoszowicach. Na prośbę autorów zachęcamy Was, drodzy mieszkańcy gminy, do głosowania na projekt "Biegiem Po Zdrowie w Godowie".

 

Jak zagłosować?

Głosowanie odbywa się elektronicznie, za pomocą aplikacji, dostępnej na stronie bo.slaskie.pl. Do głosowania uprawnieni są wszyscy mieszkańcy województwa. Należy wejść na stronę internetową Budżetu Obywatelskiego Województwa śląskiego. Następnie należy kliknąć na zadania w podregionie 3, obejmującym powiaty mikołowski, raciborski, rybnicki, wodzisławski oraz miasta na prawach powiatu: Jastrzębie-Zdrój, Rybnik i Żory. Z listy należy wybrać odpowiednie zadanie, przydzielając mu wybraną liczbę punktów, następnie należy wypełnić obowiązkowe rubryki na dole strony i nacisnąć przycisk "Wyślij". Głosowanie trzeba zatwierdzić kodem, który zostanie przysłany SMS-em na podany przez nas numer telefonu.

Opis projektu z Godowa

Nazwa projektu to "Biegiem Po Zdrowie w Godowie". Kod projektu: MBO-0127/P3/22. Akcja Biegiem Po Zdrowie w Godowie ma zachęcić społeczeństwo w różnym wieku do większej aktywności fizycznej mieszkańców powiatu wodzisławskiego, raciborskiego, rybnickiego, Żor, Jastrzębia-Zdroju i Rybnika. 4 akcje zostaną zorganizowana w czwartek o godzinie 18.00 - 27 kwietnia, 25 maja, 22 czerwca i 21 września w Krostoszowicach w powiecie wodzisławskim. Uczestnicy będą mieli do pokonania biegiem lub marszem z kijkami dystans 5 km. Natomiast dla dzieci dzieci przygotowano dystans około 1 km. Podczas prowadzonej akcji uczestnicy biegu zostaną podzieleni na 4 kategorie wiekowe kobiet i mężczyzn: weterani, seniorzy, młodzież i dzieci. Dla osób mniej aktywnych będzie kategoria kobiet i mężczyzn w marszu z kijkami. Każdy z uczestników po ukończeniu każdej akcji otrzyma pamiątkowy medal, posiłek i napój. Natomiast najlepsi uczestnicy za zajęcie I-III miejsca otrzymają puchary i nagrody.

do góry