Urząd Gminy Godów

godziny pracy urzędu:
Pn: 7:00 – 17:00 ; Wt – Cz: 7:00 – 15:00 ; Pt: 7:00 – 13:00
ul. 1 Maja 53
44-340 Godów
tel.:
+48 32 476 50 65
fax:
+48 32 476 51 00
Strona główna/Ogłoszenia/Czas cyfrowej edukacji Polaków. 1 października rusza 3. (..)

Czas cyfrowej edukacji Polaków. 1 października rusza 3. edycja Digital Festival

20 Września 2021
Czas cyfrowej edukacji Polaków. 1 października rusza 3. edycja Digital Festival

Już za dwa tygodnie, 1 października, rozpocznie się 3 edycja Digital Festival, organizowany przez fundację Digital Poland. Hasłem przewodnim tegorocznego wydarzenia jest "Digital to nie rewolucja, to ewolucja. Nie daj się wykluczyć!"
Tegoroczna edycja Digital Festival jest szansą na zdobycie nowych umiejętności, ale też okazją do przełamania strachu przed nowymi technologiami. Wśród wspierających Festival są nie tylko znane nazwiska ze świata biznesu, ale też m.in: Tomasz Raczek, Maciej Orłoś, Aleksandra Przegalińska czy Petros Psyllos.

Tegoroczna edycja Digital Festival jest szansą na zdobycie nowych umiejętności, ale też okazją do przełamania strachu przed nowymi technologiami. Eksperci opowiedzą o tym, jak wyglądały ich pierwsze kroki w internecie, dlaczego warto postawić na digital, jak zostać youtuberem i jaki pożytek z nowych technologii może mieć rolnictwo. Nie zabraknie wykładów o zastosowaniu sztucznej inteligencji. Wskażą również kierunek zmian, w którym obecnie podąża świat. Nie zabraknie również dyskusji na temat zmian klimatycznych i nowych technologii w ochronie zdrowia.

Digital Festival to największa edukacyjno-technologiczna inicjatywa w Polsce. Festiwal to także platforma do edukacji Polaków, którzy dzięki niej będą mogli rozwijać cyfrowe kompetencje i zobaczyć z bliska świat nowych technologii.

Digital Poland Foundation zaprasza do udziału w tej darmowej inicjatywie.

Więcej informacji na stronie DigitalPoland

do góry