Urząd Gminy Godów

godziny pracy urzędu:
Pn: 7:00 – 17:00 ; Wt – Cz: 7:00 – 15:00 ; Pt: 7:00 – 13:00
ul. 1 Maja 53
44-340 Godów
tel.:
+48 32 476 50 65
fax:
+48 32 476 51 00
Strona główna/Podatki/Rozlicz PIT

Rozlicz PIT

Rozlicz swój PIT w Gminie Godów!

Czy wiesz, że podatek dochodowy od osób fizycznych (PIT) zasila nie tylko budżet państwa, ale również budżet gminy, którą podatnik wskaże jako miejsce zamieszkania?
Płacąc podatek dochodowy w miejscu zamieszkania, przyczyniasz się do zwiększenia wpływów do kasy swojej gminy, dzięki czemu jest więcej środków na nowe inwestycje. W ten sposób wszyscy mieszkańcy mają realny wpływ na rozwój swojej miejscowości.
Rozlicz podatek w Gminie Godów.

Pamiętaj:

  1. wpisz w formularzu PIT adres zamieszkania w Gminie Godów,
  2. nie musisz być zameldowany w Gminie Godów
  3. nie musisz składać żadnych dodatkowych dokumentów,
  4. zachowaj potwierdzenie złożenia deklaracji PIT.

Zachęcamy do przekazania 1% podatku dochodowego na działalność organizacji pozarządowych , działających na terenie naszej gminy, posiadających status OPP oraz jednostek OSP.
Wyszukiwarka OPP znajduje się na stronie Ministerstwa Finansów.
(link: https://www.finanse.mf.gov.pl/pp/wyszukiwarki/wyszukiwarka-opp)
Wspieranie organizacji pożytku publicznego poprzez przekazanie im 1% swojego podatku to szansa na rozwój podmiotów działających na rzecz szeroko rozumianego dobra społecznego!

Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnego programu rozliczeniowego PIT, który umożliwia swobodny wybór i przekazanie 1% podatku dochodowego od osób fizycznych wybranej Organizacji Pożytku Publicznego. Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki.

Podmiotem odpowiedzialnym za proces przetwarzania danych osobowych jest firma PITax.pl Łatwe podatki działająca w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych.

do góry