Urząd Gminy Godów

godziny pracy urzędu:
Pn: 7:00 – 17:00 ; Wt – Cz: 7:00 – 15:00 ; Pt: 7:00 – 13:00
ul. 1 Maja 53
44-340 Godów
tel.:
+48 32 476 50 65
fax:
+48 32 476 51 00
Strona główna/Samorząd/Urząd Gminy/Kierownictwo Urzędu

Kierownictwo Urzędu

Wójt Gminy Godów - Mariusz Adamczyk

mgr inż. Mariusz Adamczyk - urodzony 22 listopada 1972 r. w Rybniku, zamieszkały w Krostoszowicach, żonaty, dwójka dzieci. Ukończył studia na Politechnice Śląskiej w Gliwicach na Wydziale Inżynierii Materiałowej, Metalurgii i Transportu oraz podyplomowe studium pedagogiczne i podyplomowe studia z zakresu administracji publicznej. Doświadczenie zawodowe zdobywał jako ankieter Centrum Badania Opinii Społecznej CBOS, stażysta w Urzędzie Miasta w Wodzisławiu Śl. w Wydziale Komunikacji oraz jako z-ca Kierownika Budowy w firmie „Drogbud” w Żorach. Od 1997r. pracował w firmie „Automentel Centrum” w Wodzisławiu Śl., pełniąc funkcję Specjalisty ds. napraw powypadkowych, Kierownika działu ds. Napraw i rozliczeń powypadkowych, a następnie sprawując funkcję Kierownika Serwisu Blacharsko-Lakierniczego. W latach 2000-2005 prowadził Biuro Likwidacji Szkód Ubezpieczeniowych. Członek Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Techniki Motoryzacyjnej i Ruchu Drogowego oraz były zawodnik i członek Klubu Sportowego: KS 27 Gołkowice, LZS Skrbeńsko, KS Inter Krostoszowice, a także Ochotniczej Straży Pożarnej w Łaziskach. Funkcję Wójta Gminy pełni od 2006 roku.

Zastępca Wójta Gminy - Tomasz Kasperuk

mgr inż. Tomasz Kasperuk - urodzony 01.12.1973 r w Cieszynie, żonaty , jedno dziecko. Studia wyższe ukończył na Politechnice Śląskiej w Gliwicach na wydziale budownictwa. Od 1999 r. pracował w Powiatowym Zarządzie Dróg w Wodzisławiu Śląskim z siedzibą w Syryni, ostatnio na stanowisku Zastępcy Dyrektora ds. technicznych. Funkcję Zastępcy Wójta pełni od 01 lutego 2011 r.

Sekretarz Gminy - Brygida Dobisz

mgr Brygida Dobisz - urodzona w 1966 roku w Wodzisławiu Śląskim. Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach na Wydziale Prawa i Administracji, studia podyplomowe w zakresie samorządu terytorialnego na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach oraz studia podyplomowe - Akademię Liderów Samorządowych o specjalizacji Zarządzanie Zasobami Ludzkimi i Promocja Jednostek Samorządu Terytorialnego - organizowane przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji w Warszawie.

W Urzędzie Gminy w Godowie pracuje od 1985 roku.

Funkcję Sekretarza Gminy pełni od 1996 roku.

Skarbnik Gminy - Beata Kałusek

mgr inż. Beata Kałusek - urodzona w 1976 roku w Jastrzębiu Zdroju, zamieszkała w Skrzyszowie. Ukończyła studia magisterskie w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej na kierunku Zarządzanie i Marketing; studia inżynierskie na Politechnice Śląskiej na kierunku Zarządzanie Przedsiębiorstwem oraz podyplomowe studia w Polskim Instytucie Kontroli i Kontrolingu na kierunku Nadzór i Kontrola w Administracji Samorządowej. Od 1998 roku pracownik Urzędu Gminy w Godowie. Funkcję Skarbnika Gminy pełni od 2009 roku.

do góry