Urząd Gminy Godów

godziny pracy urzędu:
Pn: 7:00 – 17:00 ; Wt – Cz: 7:00 – 15:00 ; Pt: 7:00 – 13:00
ul. 1 Maja 53
44-340 Godów
tel.:
+48 32 476 50 65
fax:
+48 32 476 51 00
Strona główna/Dla Turysty/Intermedialny system wystawienniczy

Intermedialny system wystawienniczy

Intermedialny system wystawienniczy zakupiono z projektu „Kultura, media, natura - innowacyjne podejście do dziedzictwa obszaru LGD Morawskie Wrota” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Zadanie obejmowało projekt i zakup intermedialnego systemu wystawienniczego - ramy aluminiowe wraz z 12 sztukami paneli, których motywem przewodnim jest dziedzictwo kulturowe, historyczne i przyrodnicze

System ten jest innowacyjnym modułowym systemem wystawienniczym dzięki możliwości rekonfiguracji poszczególnych elementów. Zmiana ustawienia ram aluminiowych jest bardzo prosta - wystarczy odkręcić łączniki.
Panele z kolei są montowane do aluminiowych ram za pomocą magnesów - obrazy posiadają magnetyczne obramowanie, starczy przyłożyć je do ramy.
System wystawienniczy jest systemem mobilnym, istnieje możliwość jego wykorzystania w dowolnym miejscu, w zależności od potrzeb. By ułatwić transport zakupiono torby i wózek transportowy.


Przykładowe ustawienia systemu 

System wystawienniczy 1

 

System wystawienniczy 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

System wystawienniczy 3

 

 

 

 

 

 

 

System wystawienniczy 4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

System wystawienniczy 5

 

 

 

 

 

 

 

System wystawienniczy 6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wykonanie wielkogabarytowych intermedialnych publikacji dostosowanych do standardów dostępności umożliwia przekazywanie informacji i promocję dziedzictwa obszarowego wśród osób starszych 50+ i z niepełnosprawnościami. Dzięki temu, że system wystawienniczy jest mobilny, istnieje możliwość jego wykorzystania w dowolnym miejscu, w zależności od potrzeb. Ponadto doraźnie publikacja będzie ustawiana na sali posiedzeń w Urzędzie Gminy Godów, dzięki czemu podczas transmisji sesji będzie widoczna dla szerokiego grona odbiorców.

 

Logotypy PROW

do góry