Urząd Gminy Godów

godziny pracy urzędu:
Pn: 7:00 – 17:00 ; Wt – Cz: 7:00 – 15:00 ; Pt: 7:00 – 13:00
ul. 1 Maja 53
44-340 Godów
tel.:
+48 32 476 50 65
fax:
+48 32 476 51 00
Strona główna/Kontakt/Jak dojechać

Jak dojechać

  • Jadąc autostradą A1 w kierunku granicy państwa z Republiką Czeską należy zjechać z niej na węźle autostradowym "Gorzyczki". Następnie na rondzie należy kierować się zgodnie ze znakiem drogowym w stronę miejscowości Jastrzębie-Zdrój / Godów przejeżdżając przez Łaziska. Po dojechaniu do ronda w Godowie w dalszej kolejności należy kierować się w stronę miejscowości Jastrzębie-Zdrój / Gołkowice. Dodatkowo pod znakiem drogowym widnieje tablica informacyjna "Urząd Gminy" ze wskazaniem jak należy kierować się. Po przejechaniu około 1 km dojeżdża się do siedziby urzędu znajdującej się po prawej stronie.
  • Jadąc od miejscowości Gorzyce i drogi krajowej nr 78 na skrzyżowaniu należy kierować się w stronę autostrady A1. Po dojechaniu do ronda przy węźle autostradowym "Gorzyczki" dalej w kierunku miejscowości Jastrzębie-Zdrój / Godów jak opisano powyżej.
  • Jadąc od Wodzisławia Śląskiego drogą wojewódzką nr 933 w kierunku Jastrzębia-Zdroju na skrzyżowaniu należy skręcić w prawo w kierunku miejscowości Godów przejeżdżając przez Skrzyszów. Po dojechaniu do ronda w Godowie w dalszej kolejności należy kierować się w stronę miejscowości Jastrzębie-Zdrój / Gołkowice jak opisano powyżej.
  • Jadąc od miejscowości Świerklany drogą wojewódzką nr 930 lub z Jastrzębia-Zdroju drogą wojewódzką nr 933 w kierunku Wodzisławia Śląskiego należy na skrzyżowaniu tych dróg kierować się w stronę miejscowości Gorzyce. Po opuszczeniu skrzyżowania należy jechać na wprost 10 km przejeżdżając Gołkowice. Po dojechaniu do centrum Godowa siedziba urzędu znajduje się po lewej stronie.
do góry