Referaty

Główne numery telefonów do urzędu

tel. +48 32 476 50 65
tel./fax +48 32 476 51 00
fax +48 32 476 50 65 wew. 35

Po dodzwonieniu sie na główny numer istnieje mozliwość wyboru numeru wewnętrznego z poniższej listy.

Wójt Gminy

Mariusz Adamczyk wew. 22 biuro nr 10

Zastępca Wójta Gminy

Tomasz Kasperuk wew. 22 biuro nr 12

Sekretarz Gminy

Brygida Dobisz wew. 11 biuro nr 13

Skarbnik Gminy

Beata Kałusek wew. 30 biuro nr 6

Referat Organizacyjny, Spraw Obywatelskich i Informatyki

Kierownik Agnieszka Siwarska wew. 13 biuro nr 2
Obsługa sekretariatu Monika Wojtek wew. 22 biuro nr 11
Obsługa Rady Gminy Agnieszka Mitko wew. 12 biuro nr 14
Sprawy organizacyjne Gabriela Pietroszek wew. 24 biuro nr 15
Sprawy kadrowe Krystyna Twardzik wew. 24 biuro nr 15
Ewidencja ludności i dowody osobiste Dorota Wachtarczyk wew. 14 biuro nr 1
Ewidencja ludności i dowody osobiste Patrycja Gawlik wew. 14 biuro nr 1
Działalność gospodarcza Beata Firla wew. 42 parter BOK
Sprawy kancelaryjno - gospodarcze Anna Juzek wew. 10 parter BOK
Informatyk Marcin Duda wew. 26 biuro nr 16
Informatyk Andrzej Pękała wew. 26 biuro nr 16

 Urząd Stanu Cywilnego

Kierownik Agnieszka Siwarska wew. 13 biuro nr 2
Zastępca kierownika Dorota Wachtarczyk wew. 13 biuro nr 1

Referat Finansowy

Kierownik - Główny księgowy urzędu Daria Oślizło wew. 16 biuro nr 9
Księgowość budżetowa Marek Kowalski wew. 18 biuro nr 5
Ksiegowość i płace Barbara Herman wew. 31 biuro nr 5
Rozrachunki i rozliczenia Gabriela Holesz wew. 18 biuro nr 5
Księgowość budżetowa Justyna Benauer wew. 41 biuro nr 5
Księgowość budżetowa Hanna Szostak wew. 41 biuro nr 5
Księgowość budżetowa Iwona Czarnecka wew. 41 biuro nr 5
Księgowość budżetowa Mirela Gruszka wew. 41 biuro nr 5

Referat Podatków i Opłat

Wymiar Zobowiązań Aleksandra Dróżdż wew. 44 biuro nr 4
Wymiar Zobowiązań Daria Mokry wew. 44 biuro nr 4
Podatki i opłaty Zyta Wieja wew. 29 biuro nr 4
Podatki i opłaty Ewa Moczała wew. 29 biuro nr 4

Referat Inwestycji, Ochrony Środowiska i Gospodarki Komunalnej

Kierownik Zbigniew Prucnal wew. 28 biuro nr 21
Gospodarka gruntami i lokalami Mariola Lipus wew. 28 biuro nr 21
Inwestycje kubaturowe Żaneta Skowronek wew. 23 biuro nr 22
Inwestycje kubaturowe Ewelina Krzyżok wew. 23 biuro nr 22
Planowanie przestrzenne i gospodarka komunalna Tadeusz Spień wew. 15 biuro nr 23
Ochrona środowiska Anna Brzemia-Hoszycka wew. 15 biuro nr 23
Inwestycje liniowe Klaudia Pawluś-Ledwoń wew. 19 biuro nr 24
Inwestycje liniowe Marcin Fros wew. 19 biuro nr 24

Referat Oświaty, Kultury i Polityki Społecznej

Kierownik Katarzyna Kubica wew. 34 biuro nr 8
Sprawy oświatowe i płace Patrycja Stolorz wew. 37 biuro nr 7
Sprawy oświatowe i płace Gabriela Stępień wew. 37 biuro nr 7
Kultura i polityka społeczna Michał Kozielski wew. 37 biuro nr 7

Referat Funduszy Zewnętrznych i Zamówień Publicznych

Kierownik Katarzyna Skrobak wew. 43 biuro nr 18
Zamówienia publiczne Agnieszka Mrozek wew. 43 biuro nr 18
Promocja i informacja Beata Wala wew. 33 biuro nr 19
Środki pomocowe Gabriela Brzemia wew. 39 biuro nr 19
Środki pomocowe Ewa Cyrulik wew. 39 biuro nr 19

Pełnomocnik Ochrony Informacji Niejawnych

Daniel Wodecki wew. 27 biuro nr 19

 

 

do góry