Urząd Gminy Godów

godziny pracy urzędu:
Pn: 7:00 – 17:00 ; Wt – Cz: 7:00 – 15:00 ; Pt: 7:00 – 13:00
ul. 1 Maja 53
44-340 Godów
tel.:
+48 32 476 50 65
fax:
+48 32 476 51 00

Modernizacja skateparku w Godowie

W ramach realizacji zadania dokonano modernizacji skate parku w Godowie poprzez wymianę 2 urządzeń. Dzięki temu wzrosła atrakcyjność miejsca, zwiększył się komfort i bezpieczeństwo użytkowników. Montaż urządzeń został zrealizowany przez firmę zewnętrzną wyłonioną w drodze zapytania ofertowego. Prace montażowe przebiegły sprawnie. Jednocześnie z pracami instalacyjnymi, prowadzono prace dotyczące opracowania graficznego tablic poświęconych tematyce I Powstania Śląskiego. Zaprojektowano i wykonano stelaż dla tablic dostosowany koncepcyjnie i estetycznie do sąsiadującego skate parku. Treść i estetyka grafiki będą uświadamiać młodym użytkownikom infrastruktury, że w Powstaniach Śląskich walczyło wielu ich rówieśników, którzy pomimo młodego wieku stanęli przed dramatycznym i wymagającym odwagi wyborem.  Wykorzystane zdjęcia przedstawiają nastoletnich powstańców. Wykorzystano fragment utworu wykonywanego przez Zespół  Dżem, zamieszczono QR kod kierujący do filmu  „Dziękujemy Ślązakom” wykonanego w ramach ogólnopolskiej kampanii na 100-lecie Powstań Śląskich. 

Otwarcie skate parku w dniu 10 października i miało odświętny charakter. Uroczystego przecięcia wstęgi dokonali wspólnie Sołtys Godowa oraz reprezentant dzieci.

Na zadanie otrzymano pomoc ze środków budżetu Województwa Śląskiego w ramach Marszałkowskiego Konkursu „Inicjatywa Sołecka” w 2019 roku.

logotyp województwa śląskiego napis nazwa śląskie i fale w 4 kolorach żółtym zielonym niebieskim i czarnym

do góry